Ми зосереджені на всьому процесі проекту, від концепції до завершення

Наша компанія пропонує широкий спектр послуг, спрямованих на створення красивого простору навколо вашого будинку чи бізнесу

Наш досвід у поєднанні з нашою відданістю наданню чудового обслуговування клієнтів і якісних проектів допоміг Байрону стати лідером у сфері управління будівництвом

Створення зони відпочинку на задньому дворі

Дивіться, як магія бруківки перетворює звичайний простір на справжнє шедевр! Зображення, яке демонструє процес вкладання бруківки, покаже вам, наскільки краще може стати ваш двір чи подвір'я з нашою допомогою.

В яких випадках асфальт краще ніж тротуарна плитка

Наша компанія пропонує вам асфальтне покриття, яке має кілька переваг перед тротуарною плиткою, включаючи швидкість монтажу та більш низьку ціну.

Укладання тротуарної плитки м. Харків 2021 р.

Хочете затишний та функціональний двір? Наша компанія спеціалізується на благоустрої та укладання тротуарної плитки.

Бруківка | Асфальт | Паркани

Оновіть ваш двір та зробіть його більш комфортним та привабливим, позбавтесь від бруду та калюж, а ми допоможемо вам з цим від початку до кінця!

Кафе Апетіто, пр. Юбілейний 49/8

Демонтаж бруківки, підготовка основи, мощення нової бруківки, закладні під зонти. Термін виконання 3 дні, швидкий та якісний благоустрій вашого бізнесу з компанією PlitService.

Мощення бруківки

Трохи веселого досвіду у нашій роботі, підготували цей двір, та розпочали мощення бруківки, замовник весь час був поряд а потім "припекло" у туалет, як же він здивувався коли вийшов через годину а двір вже був готовий, наші майстри сміялися разом з ним ще з годину!)

Двір до зими готовий!

Підготували щебневу основу, застелили геотекстилем та поклали надійну плитку від місцевого виробника 8см завтовшки, тепер навіть вантажівка не пошкодить.

Імітація під натуральне дерево

Імітація під натуральне дерево з тротуарної плитки є популярним варіантом для створення естетично привабливих і практичних покриттів. Вона дозволяє отримати вигляд дерев'яного покриття з усіма перевагами тротуарної плитки, такими як міцність, довговічність та легкість у догляді.

Підготуватися до ремонту

Швидкий та надійний спосіб підготуватися до ремонту - делегувати брудну та небезпечну роботу спеціалістам нашої компанії

Незвичний дизайн

Незвичний дизайн та кольори осені у вашому дворі від майстрів компанії PlitService Для замовлення консультації та виїзд спеціаліста дзвоніть

Благоустрій салону красоти

Закінчили благоустрій салону красоти Балі по пр. Тракторобудівників, було зроблено багато роботи, зроблено майданчик, навіс і відреставрована стежка. Незвичайний дизайн тротуарного покриття розроблений фахівцями компанії PlitService.

Виготовлення малюнка інь-янь

Процес виготовлення малюнка інь-янь із тротуарної плитки на нашому об'єкті в Ольшанах PlitService - благоустрій прибудинкових територій

Будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну пропозицію та розповісти нам більше про свій проект

Дякуємо за ваш інтерес до запиту кошторису робіт, будь ласка, заповніть форму, і ми незабаром зв’яжемося з вами.

Розкажіть нам трохи про свій проект, и ми запропонуємо декілька варіантів дизайну безкоштовно

    Ваше ім'я

    Ваш телефон

    Приблизний об'єм робіт

    Ваша адреса

    Коли плануєте розпочати роботи