Іноді кажуть що ломати це не будувати, але демонтаж будь-яких конструкцій обо споруд потребує уваги до деталей та спеціалістів які не тільки швидко обо дешево зроблять демонтажні роботи, але й не завдадуть шкоди будівлі чи споруді. Наші спеціалісти мають великий досвід та зроблять демонтаж безпечно і не пошкодять жодних споруд або будівлю.

Наша ціль підготувати вас до початку ремонту, будівництва або перепланування, виконати найважчу роботу якісно, безпечно, чисто та охайно

Ми вважаемо що свою роботу потрібно виконати швидко та безпечно, не залишаючи за собою зайвого бруду, та за розумну вартість.

Демонтаж

1. Оцінка робочої зони

Перш ніж розпочати роботу ми оцінюємо стан будівлі, споруди або конструкції, обстежуємо всі конструкції та споруди навколо

2. Підготовка робочої зони

Робоча зона повинна бути безпечною, облаштована захисними барьерами та знаками

3. Видалення піску чи гравію

Перед видаленням плитки, може бути необхідно зібрати чи вивезти пісок чи гравій, які зазвичай використовуються під тротуарною плиткою для забезпечення стабільності та рівномірного розподілу навантаження.

4. Розбірка плитки

Після розбірки плитки, ми збираємо та вивозимо її з місця робіт. Для цього ми використовємо різноманітні транспортні засоби, такі як вантажівки або причепи.

5. Видалення плитки

Це відповідальний етап робіт, тому що бордюри виконують функцію опори для тротуарної плитки, та забезпечують надійність та тривалий строк її служби. Монтаж цих элементів рахується окремо в залежності від виду бордюрів, та складності монтажу. Після встановлення бордюри додатково бетонуються по необхідності

6. Очищення робочої зони

Після видалення плитки, ми очищаємо робочу зону від залишків пилу, піску та інших відходів.

7. Оцінка стану основи

Після видалення плитки, ми проводимо оцінку стану основи під тротуарною плиткою. Це допомагає визначити, чи потребує основа ремонту або підготовки перед укладанням нової плитки.

8. Підготовка до наступних робіт

Після завершення демонтажу, робоча зона готується для подальших робіт, таких як укладання нової тротуарної плитки або ремонт основи.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну пропозицію та розповісти нам більше про свій проект

Дякуємо за ваш інтерес до запиту кошторису робіт, будь ласка, заповніть форму, і ми незабаром зв’яжемося з вами.

Розкажіть нам трохи про свій проект, и ми запропонуємо декілька варіантів дизайну безкоштовно

    Ваше ім'я

    Ваш телефон

    Приблизний об'єм робіт

    Ваша адреса

    Коли плануєте розпочати роботи